Wyniki 2022

 

Marzec 2022

Oszczędzamy nie tylko pieniądze. Jakie są sposoby lokowania oszczędności? Co się dzieje w banku? Robimy skarbonki według własnych pomysłów. Projektujemy grosikowy komiks. Znamy zasady zdrowego stylu życia. To tylko niektóre z tematów podejmowanych przez uczniów i nauczycieli w czasie eksplorowania planety Skarbonka.

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za nadesłanie relacji na marcową edycję konkursu „Grosikowa gazetka miesiąca”.

Prezentujemy wyniki ogłoszone przez jury:

I miejsce: pani Regina Łopińska, Szkoła Podstawowa w Nowym Kamieniu, woj. mazowieckie;

II miejsce: pani Izabela Wojtkiewicz, Szkoła Podstawowa w Cybince, woj. lubuskie;

III miejsce: pani Dorota Małż, Szkoła Podstawowa w Lemanie, woj. podlaskie.

Konkurs trwa dalej. Zapraszamy serdecznie do nadsyłania gazetek ukazujących działania i wrażenia uczniów, nauczycieli i rodziców realizowanych w ramach projektu „Od grosika
do złotówki”.


Luty 2022

Co schowam do portfelika? Jak można zarabiać pieniądze? Jaki wybiorę zawód? Kim jest wolontariusz? Kogo mogę poprosić o pomoc? Czy pamiętam numery alarmowe? Te i inne pytania dominowały w czasie podróży po planecie Portfelik.

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za nadesłanie relacji na konkurs „Grosikowa gazetka miesiąca”, tym razem miesiąca lutego.

Przedstawiamy laureatów, których wskazało jury:

I miejsce: pani Izabela Wojtkiewicz, Szkoła Podstawowa w Cybince, woj. lubuskie;

II miejsce: pani Elżbieta Węgrzynowska, Szkoła Podstawowa w Sokołowicach, woj. dolnośląskie;

III miejsce: pani Regina Łopińska, Szkoła Podstawowa w Nowym Kamieniu, woj. mazowieckie;

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i nadsyłanie gazetek ukazujących działania i wrażenia uczniów, nauczycieli i rodziców realizowanych w ramach projektu „Od grosika do złotówki”.


Styczeń 2022

W styczniu 2022 uczniowie klas drugich wraz z nauczycielami podróżowali po planecie Grosik. Wielu z nich nadesłało swoje relacje na konkurs „Grosikowa gazetka miesiąca stycznia”

Jury jednomyślnie wyłoniło zwycięzców. Przedstawiamy laureatów:

I miejsce: pani Izabela Wojtkiewicz, Szkoła Podstawowa w Cybince, woj. lubuskie;

II miejsce: pani Alicja Cieloszczyk, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli, woj. podlaskie;

III miejsce: pani Dagmara Niedziela, Szkoła Podstawowa w Kornowacu, woj. śląskie;

Wszystkim nauczycielom, którzy nadesłali gazetki, bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z podróży z Grosikiem.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i nadsyłanie gazetek ukazujących działania i wrażenia uczniów, nauczycieli i rodziców.


Grudzień 2021

I stało się! Uczniowie klas drugich rozpoczęli swoją wielką, bezpieczną podróż po galaktykach Finanse i Oszczędzanie.

Dziękujemy pani Lidii Ciepłej ze Szkoły Podstawowej w Lubanowie w woj. zachodniopomorskim, która jako pierwsza nadesłała relację z podróży z przewodnikiem Grosikiem.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do udziału w konkursie i nadsyłanie gazetek ukazujących podejmowane działania, ukazujące wrażenia ich, uczniów i opiekunów.